Ağustos 21, 2017

Kurumsal

INSPECT Ekim 2010 tarihinde Gaziantepte kurulmuş olup kısa süre içerisinde İstanbul’da ilk şubesi açmıştır.

INSPECT ULUSLARARASI BELGELENDİRME VE GÖZETİM HİZ. TİC. LTD. ŞTİ. uluslararası akreditasyon kurallarına tam uyum başta olmak üzere, kurum kültürümüz ve etik ilkelerimizden ödün vermeden Belgelendirme, gözetim ve periyodik kontrol sektörlerinde, Ülkemizin en saygın kuruluşlarından biri olma amacındadır.

Uluslararası ve ulusal saygın belgelendirme ve gözetim firmalarında uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikime sahip yöneticileri öncülüğünde kurulan şirketimiz, globalleşen dünyada ülkemizin hak ettiği yeri alabilmesi amacıyla, sanayi ve hizmet sektöründe kalite bilincinin yayılmasına yardımcı olmayı görev olarak benimsemiş ve bu bağlamda, gözetim ve denetimlerde katma değer sağlamaya yönelik bir yaklaşım içinde bulunmayı ilke edinmiştir.

Inspect Belgelendirme Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun ilk ve tek özel Uluslararası Gözetim Şirketidir. 15.06.2011 tarihinde Dış Ticaret Müsteşarlığınca “Uluslararası Gözetim Şirketi” olarak yetkilendirilmiştir.

Çalışmalarını ISO 17020 kurallarına uygun bir biçimde devam ettirmektedir. Türkak tarafından A Tipi Muayene kuruluşu yetkisi almak için çalışmalar başlamıştır.

INSPECT, TS EN ISO/IEC 17021 standardına göre Kalite Sistemi Belgelendirme Kuruluşu olarak TÜRKAK´tan akredite olmuştur.

INSPECT, TS EN ISO/IEC 17025 standardına göre ölçüm laboratuvarı olarak TÜRKAK’tan akredite olmuştur.

MİSYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların INSPECT’ten istemiş oldukları hizmetleri yerine getirirken gizlilik ilkesi çerçevesinde uygunluğunu değerlendirmek, belgelemek, sürdürülebilir olmasını sağlamak ve geliştirmektir.

INSPECT’in Bilgi ve Uzmanlığını Denetim, Gözetimler  ve Ölçümler de müşterilerimiz ile paylaşarak, gelecekte birlikte, daha güçlü ve sürdürülebilir bir gelişme içerisinde var olmaktır.